Dobro došli …


Pozdrav svim gitaristima i onima koji će to tek postati. Ovaj blog prvenstveno je namjenjen za početnike i one koji se tek upuštaju u svijet gitare i prije nego što krenemo naoružajte se s puno strpljenja jer će strpljenje i disciplina biti temelj vašeg učenja. Vjerovatno ste oduvijek željeli naučiti svirati gitaru, ali nikako da krenete ? Nadam se da će ovaj blog biti razlog za početak vaše avanture u svijetu gitare… U ovom blogu naučiti ćete sve što vam je potrebno za dobar početak, kroz lekcije obraditi ćemo teme kako držati gitaru, trzalicu, upoznati ćemo dijelove gitare, akorde, skale…itd. Internet ima velik broj resursa za učenje sviranja gitare, možete naučiti kako svirati pjesme, kako popraviti slomljeni instrument, kako koristi ljestvice… Problem je, što u moru tih lekcija gitare jako je malo lekcija na raspolaganju onima koji su u potrazi za objašnjenjima za potpune početnike. Dakako ima odličnih lekcija ali ili su na engleskom što nekim otežava razumijavanje objašnjenja autora ili su prenapredne za početnika. Nadam se da će vam malaskolagitare.com pomoći. Uživajte!Dobro došli …
Ocijeni :

Mala Škola Gitare - komentari