Bajaga Tišina Akordi Za Gitaru

Bajaga Tišina Akordi Za Gitaru. Pjesma “Tišina” je vjerujem svima dobro poznata, bar generacijama iz 80 tih :). Pjesma se nalazi na četvrtom albumu poznate pop rock grupe Bajaga i Instruktori. Album “Prodavnica tajni” objavljen je 11. studenog 1988. godine na kojem se osim Tišine nalaze poznati hitovi Gore dole, Plavi Safir i Verujem, ne verujem. Autor glazbe i teksta “Tišine” potpisuje Momčilo Bajagić-Bajaga frontmen grupe Bajaga i Instruktori.

Bajaga i Instruktori predvođeni Bajagićem definitivno su jedni od najuspješnijih pop rock sastava na području bivše Jugoslavije i njihove pjesme ostale su dan danas jedne od najomiljenijih i naizvođenijih pjesama među starijom ali i mlađom populacijom. Pjesma “Tišina” je definitivno jedna od njih.

Bajaga tišina akordi za gitaru koje ćemo koristiti su : Am, C, G.

Radi se o osnovnim akordima za gitaru s kojima ste se već susreli. Ova pjesma je odlična za vježbu promjene otvorenih akorda i vježbu osnovnog ritma trzanja kroz progresiju. Svakako preporučam svima da ovu pjesme uvrstite u vaš repertoar. Želim vam puno uspjeha. Uživajte !

Bajaga Tišina Akordi Za Gitaru :

bajaga tišina akordi za gitaru, bajaga tisina akordi solo, tišina bajaga akordi, bajaga tišina akordiUvod : Am – C – G

Pjevanje :

Am                     C

Mrak se skupio u kap
                         G
Rano jutro kao slap
Ulazi u sobu

Am                 C

Dal’ si ikad pitala

                          G
Tamne senke zidova
Ujutro gdje odu

Am                    C

Oči su ti sklopljene

                        G
Usne su ti umorne
Ne ljubi me njima

 

Am                    C

Nisu čvorci pjevali

                            G
Dok’ je iznad krovova
Svirala tišina

 

Solo : Am – C – G

 

Am                    C

Hajde Bože budi drug

                           G
Pa okreni jedan krug
Unazad planetu

 

Am                      C

Noć je kratko trajala

                       G
A nama je trebala
Najduža na svijetu

 

Am                       C

U mom oku samo hlad

                               G
U mom srcu samo stud
Inje i prašina

 

Am                       C

Nisu čvorci pevali

                           G
Dok je iznad krovova
Svirala tišina

Ovo su Bajaga Tišina akordi za gitaru. Izvježbajte gore navedeni ritam kroz progresiju akorda pa nakon toga pokušajte odsvirati u pjesmu. Tablature za gitaru za pjesmu “Tišina” možete pronaći ovdje.

Bajaga Tišina Akordi Za Gitaru
5 (100%) 7 votes

Mala Škola Gitare - komentari