Akordi za gitaru strane pjesme

Akordi za gitaru strane pjesme.  Na ovoj stranici nalazi se arhiva stranih pjesmama s akordima za gitaru koje smo do sada objavili na web stranici. Većina pjesama u arhivi su lagane pjesme za gitaru i prilagođene početnicima na gitari. Akordi za pjesme, odnosno dijagrami akorda za gitaru, nalaze se u svakoj pjesmi zasebno, da vam olakša identificirati svaki akord koji se nalazi u pjesmi. Arhiva se ažurira redovno, odnosno nakon objave nove pjesme.

Također, savjetujemo da pročitate sljedeće članke ukoliko imate poteškoća sa čitanjem tablature, sviranjem akorda ili štimanjem gitare :

Akordi za gitaru strane pjesme – Arhiva

Animals :

Ben E. King :

Bob Dylan :

Bob Marley :

Bobby Mcferrin :

Creedence Clearwater Revival :

Eagles :

Ed Sheeran :

Elvis Presley :

Eric Clapton :

Guns N’ Roses :

James Arthur :

Jeff Buckley :

John Legend :

John Lennon :

Nirvana :

Oasis :

Pink Floyd :

Rolling Stones :

Roy Orbison :

Snow Patrol :

Van Morrison :

Mala Škola Gitare - komentari