Akordi za gitaru domaće pjesme

Akordi za gitaru domaće pjesme. Na ovoj stranici pronaći ćete arhivu domaćih pjesama s akordima koje smo do sada objavili na na našoj web stranici malaskolagitre.com.

Kao i kod arhive “akordi za gitaru strane pjesame” sve su pjesme prilagođene početnicima na gitari i zamišljene su za vježbu osnovnih akorda na gitaru, barre akorda, promjene akorda u ritmu itd…

Uz svaku pjesmu osim teksta pjesme i akorda za gitaru pronaći ćete i dijagrame hvatova, odnosno akorda koji se sviraju u pjesmi. Arhiva će biti ažurirana redovno, odnosno nakon objave svake nove pjesme.

Svim početnicima za gitaru savjetujem da pročitaju sljedeće članke ukoliko imaju poteškoća sa čitanjem dijagrama akorda, položajem ruke na vratu gitaru, štimanjem gitare, tablatura ili sviranjem osnovnih akorda za gitaru :

Akordi za gitaru domaće pjesme – Arhiva

Bajaga :

Divlje Jagode :

Goran Bare & Majke :

Laufer :

Prljavo Kazalište :

Mala Škola Gitare - komentari